Ekonomi

Dgpays’in İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Baran oldu

Yeni jenerasyon ödeme sistemlerinin önder şirketi Dgpays’de İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı misyonuna, farklı ülke ve dallarda insan kaynakları süreçlerine liderlik etmiş olan Emre Baran getirildi.

Geliştirdiği finansal teknolojilerle yeni jenerasyon ödeme sistemlerinin başkanlarından Dgpays, kıymetli bir atamayla insan kaynakları yapılanmasını güçlendirdi. Bugüne kadar farklı ülke ve dallarda insan kaynakları süreçlerine liderlik etmiş olan Emre Baran, mesleğine Dgpays’in İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam edecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği kısmından mezun olan Emre Baran, eğitimine Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Programı’nda devam etti.

Profesyonel iş hayatına 1996 yılında başlayan Baran, İK mesleğine 1998 yılında katıldığı Philip Morris Sabancı’da devam etti. Çalışmalarını insan kaynaklarının yetenek idaresi, işe alım, fiyat idaresi, eğitim ve performans idaresi alanlarında 9 yıl boyunca Kıdemli İK Koordinatörü olarak sürdürdü. 2007-2016 yılları ortasında Yapı Kredi Bankası’nda çeşitli misyonlarda bulundu. Kurumsal İK Yöneticisi olarak fiyat idaresi, organizasyonel gelişim, performans ve ödüllendirme idaresi, işgücü planlaması süreçlerine liderlik etti. 2016 yılında, Yapı Kredi Bankası’nın ortağı UniCredit Bankası’nda görevlendirildi. Milano’da 5,5 yıl boyunca UniCredit’in İK süreçlerinin tekrar yapılandırılması ve İK sistemlerinin dijitalleştirilmesi projesini hayata geçirdi. Baran, 2021’in sonundan bu yana ise İK alanında danışmanlık hizmeti veriyordu.

Sektörde 26 yıllık çok geniş bir deneyim ve birikime sahip Emre Baran’ın, İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Dgpays’in İK ve tertip alanındaki gelişimine kıymetli katkı sağlaması bekleniyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu