Haber

İSTİKLAL CADDESİ’NDE EN ACI AN; EŞİ VE KIZINI KAYBETTİĞİ NOKTAYA GELDİ

İSTİKLAL Caddesi’ndeki terör atağında eski eşi ve kızını kaybeden oyuncu Nurettin Uçar, patlamanın gerçekleştiği noktaya gelerek karanfil bıraktı.

Terör hücumunda eski eşi Dilek Özsoy ve kızı Yağmur Uçar kaybeden oyuncu Nurettin Uçar, patlamanın gerçekleştiği noktaya gelerek eski eşi ve kızının fotoğraflarını koyup karanfil bıraktı. Uçar, çiçeklerin bırakıldığı noktada gözyaşlarına hakim olamadı.

Basın mensuplarına konuşan Nurettin Uçar, ‘Pazar günü burada altı tane cana kıyıldı, iki tanesi benim canımdı. Bugün biz burada TBMM’de PKK terör örgütüdür diyemeyen insanlardan daha güçlüyüz, hem millet olarak hem halk olarak. Biz çıkıp konuşabiliyoruz, biz halkın ortasında yürüyebiliyoruz, mikrofon uzatıldığında konuşabiliyoruz. Onlar her vakit korkaklar, korkak olarak konuşuyorlar” dedi.

Uçar, “HDP Kürt halkının temsilcisi midir? Kürt milletinin temsilciye muhtaçlığı yok ki. Türkiye Cumhuriyeti bir bütündür. Lazıyla, Çerkeziyle bir bütündür. Halkların kardeşliği diyorlar. HDP bana nazaran asla siyasi bir kuruluş değildir, yabancı güçlerin Türkiye’deki misyonudur. ? şeklinde konuştu. Uçar, daha sonra alana gelen Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtuluş’la da bir ortaya geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu